15 000 HUF
Szuromi Imre (1948-): Madár-kút, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott. 6/30. Üvegezett fa keretben, 56×50 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.