19 000 HUF
49,22 EUR, 54,29 USD
Vajda Ferenc (1892-?): Jégvágók, 1947. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Jobb felső sarkában kissé sérült. Üvegezett fa keretben. 28,5x41,5 cm