24 000 HUF
Vén Emil (1902-1984): Makó télen, 1933. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben, 50×65 cm / Emil Vén (1902-1984): Makó in winter time, 1933. Pastell on paper, signed, with descrption on a reverse label. Framed with glass. 50x65 cm