28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Zirkelbach László (1916-?): Havas vízpart, 1986. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Feltehetően szerepelt a festőművész 1986-ban Sopronban rendezett egyéni kiállításán. 60x80 cm