Paintings and graphics Number of items: 291
2026166
10140
387
11000
Other collectibles
11 000 HUF
2318057
10141
387
14000
Other collectibles
Kopek Rita (1952-): Lomtalanítás,1995. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 80×70 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 16. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
14 000 HUF
2283327
10142
387
Other collectibles
Korányi Gábor (1952-): Analysis (Duet), 1992. Monotípia, papír, jelzett, 1/1 (!). Üvegezett fa keretben. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 10×7 cm
5 000 HUF
2321288
10143
387
Other collectibles
Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal, üvegezett keretben, 29,5x38 cm
3 000 HUF
2318242
10144
387
40000
Other collectibles
Kósa Zsuzsa (1943-2020): Madárlesen, 1995. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 70×50 cm. Fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
40 000 HUF
2318987
10145
387
Other collectibles
Kovács Imre (1938): Vége. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (8/25), 29,5x29,5cm
12 000 HUF
2250645
10146
387
70000
Other collectibles
70 000 HUF
2321668
10147
387
Other collectibles
Kukla Mátyás (1928-): Balatonpart, 1990. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 22,5x30cm
4 000 HUF
2321669
10148
387
Other collectibles
Kukla Mátyás (1928-): Gödöllői Erzsébet park, 1956. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 21x30cm
4 000 HUF
2319037
10150
387
24000
Other collectibles
Laloy, Yves (1920-1999): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 23,5x37,5 cm
24 000 HUF
2318356
10151
387
Other collectibles
Lénárd Imre (1889-1918): Keszthely 1908. Akvarell, papír, jelzett, 17,5x25 cm
5 000 HUF
2112059
10152
387
Other collectibles
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035