Színes Elemér (1886-?): Olvasó hölgy. Pasztell, papír, jelzett. Díszes üvegezett fa keretben. 48x34 cm / Elemér Színes (1886-?): Reading lady. Pastell on paper, signed. Framed with glass. 48x34 cm.
Tamás Ervin (1922-1996): Hegyoldal. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 30,5×47,5 cm
Tar Zoltán (1913-1992): Hegyi rét, 1977. Gouache, papír, jelzett, hátoldali felirat szerint kiállítva: Debrecen, Építők, 1977-78 és Tokaj, Rakamaz, Polgár, Mezőkövesd, Hortobágy. Üvegezett fa keretben. 33,5x45 cm
Tipary Dezső (1887-1967): v. B. P úr arcképe, 1920-40 körül. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, díszes fa keretben. Hátoldalán Nemzeti Szalon, téli kiállítása címkével, amelyen a festőművész autográf írása látható és a mű címe. v. BP arcképe. A "v." feltehetően a vitéz rövidítése, tehát az ábrázolt úr a Horthy Miklós kormányzó által 1920-ban alapított vitézi rendnek tagja lehetett. 80×65 cm / Dez...
Tornyai János (1869-1936): Alföldi táj. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 1015/976 sz. bírálati címkéjével. Fa keretben, 31×49 cm
Török Endre (1926-1980): Ceres, a termékenység istennője. Régi angol tál után metszette - Török mester (erotikus jelenet). Fametszet, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal, 25x18 cm
David Tzur, szül. Peter Stein, Budapest (1930-2019): A vers szelleme, 1975. Litográfia, tus, papír. Jelzett. Művészpéldány A.P jelzéssel, számozott: 5/150. A mű bal alsó felében egy kézzel írt vers is szerepel: "Elrepült percek évekké gördült vihara elragadta védőernyőink (...)". Üvegezett, kissé kopott fa keretben. Kb. 40x28 cm. Az izraeli, magyar származású grafikus munkái rendkívül ritkán tűn...