Velekei József Lajos (1950-2014): Stáció. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 43×58 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 38. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
Vén Emil (1902-1984): Makó télen, 1933. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben, 50×65 cm / Emil Vén (1902-1984): Makó in winter time, 1933. Pastell on paper, signed, with descrption on a reverse label. Framed with glass. 50x65 cm
Andy Warhol (1928-1987): Pillangó / Butterfly. Litográfia, papír. Sorszámozott 84/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, hozzá tanúsítvány. Lithography with attest 38,3x56,3 cm
Weintrager Adolf (1927-1987): Csend (Dunánál v. Balaton?). Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben, 28,5×41 cm
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Víz a kertben (Zsennye, 1982 november). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képzőművészek Szőnyi István Alkotóközössége címkével. Fa keretben, 80×60 cm