12859.
387. Closed Online auction
Photo
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
cca 1970-85 Fotó tétel, össz. 35 db, enteriőrök, csoportportrék, életképek, többek közt egy Szigetújfalui bár enteriőrje Coca-Cola reklámmal és egy Szigetcsépi élelmiszer bolt belső tere..Többségében hátoldalán feliratozott vagy pecséttel jelzett vintage fotó, részben Simai István fotóriporter vagy Ráckeve és vidéke ÁFÉSZ pecsétjével. 13x18 cm