Vegyes ipari fotó tétel, 4 db, közte 1 db grafikáról készült fotóval, 1 db kivételével a hátoldalon pecséttel jelzettek ("Iparterv", "Fotokollektiva"), kettő sarkán törésnyommal, 8x11 cm és 24x18 cm közötti mérettben
Vegyes keményhátú fotó tétel, 10 db, közte: Bp., Uher Ödön, Koller Károly utódai, Goszleth István, Kozmata Ferenc utóda Rákos, Kaposvár, 2 db Langsfeld Mór, Pécs, Exner Gyula, Zelesny Károly, kissé kopott kartonokkal, 20,5x14 cm és 10x6 cm közötti méretben
1948 okt. vége, Bóbis Gyula (1909-1972) londoni olimpiai bajnok birkózó tiszteletdíjai, érmei, kupái stb., kiállítva a rákoshegyi gyógyszertárban, Bánhegyi Sándorné fényképész által aláírt és hátoldalán pecséttel jelzett vintage fotója, hátoldalán Bóbis Gyula gyermeke által feliratozott, szélén apró sérülésekkel, 24x18 cm
Franz Fiedler (1885-1956): Agnés von Bukovska. Zselatinos ezüst nagyítás. Jelzett fotó kartonon. Hátoldalán mások fotó. / Gelatin print. 22 x17 cm on cartboard
cca 1950-95 Családi fotó hagyaték, cipősdoboznyi anyag, kb. 100 db filmtekercs, nagy részben feliratozva és kb. 30 db filmcsík. Családi fotók, utazások (Balaton, Tátra stb.), munka, közlekedés, érdemes átnézni!