cca 1977 Juhász Miklós miskolci fotóművész pecsétjével jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Menekülés), a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 13x18 cm
cca 1956 Kaczur Pál (1918-2000) ceglédi fotóművész hagyatékából, hidegpecséttel jelzett és feliratozott vintage fotó (Szép kép lesz); a felvétel fotótörténeti jelentősége, hogy a kép központi szereplője, a fényképezőgép mögött ülő fotográfus néhai Tóth István ceglédi fotóművész fiatal korában, 16,3x11,8 cm
cca 1928 Kankowszky Ervin (1884-1945) budapesti fotóművész, fotótörténész, szakíró hagyatékából, 1 db jelzés nélküli vintage fotó (Matyók), a szerző által feliratozott rajzlapon, 17,8x24 cm, karton 19,5x25 cm
cca 1931 Korschelt Miklós (1900-1982) budapesti festő- és fotóművész hagyatékából jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás, amit a szerző feliratozott (Máktörés), 24x18 cm
Lőrincz Kálmán (1946-): Pléhkrisztus Apátiban. Fotó, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész pecsétjével. Üvegezett klipsz keretben (jobb alsó sarkában kissé sérült üveggel. 29,5x21 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
cca 1974 Magyar Alfréd budapesti fotóművész archívumából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából (szárazság idején), 24x18,2 cm