Number of items: 245
2322363
11067
387
80000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás óriás kagyló alakú kínáló tál, , asztalközép lábakkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 39x40 cm
80 000 HUF
2322271
11068
387
50000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás nagy méretű lámpa, burával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 56 cm
50 000 HUF
2322302
11069
387
80000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás nagy méretű, fedeles, urnaváza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:50 cm
80 000 HUF
2322654
11070
387
24000
Other collectibles
Zsolnay virág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett (Varga M.),hibátlan. d:19 m: 17 cm
24 000 HUF
2321180
11071
387
24000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:19 cm, m: 16 cm
24 000 HUF
2321199
11072
387
30000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás fedeles urnaváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 34 cm
30 000 HUF
2318486
11073
387
Other collectibles
Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm
18 000 HUF
2262941
11074
387
Other collectibles
Herendi Viktória mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, apró kopással, 13,5x9 cm
2 000 HUF
2320190
11075
387
Other collectibles
Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, tisztításra szorul 15x8,5 cm
2 000 HUF
2315721
11076
387
Other collectibles
Herendi Viktória mintás mini tálka, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 10x7,5 cm
1 200 HUF
2319030
11077
387
Other collectibles
Herendi Rotschild mintás cukordoboz, madaras fogóval. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13,5x11 cm
12 000 HUF
2262230
11078
387
Other collectibles
Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 22,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m