5 000 HUF
Bohemia csehszlovák hiányos porcelán étkészlet, tál d: 23 cm m: 6 cm, lapos kínáló 24x36 cm, kerek lapos tál d: 30,5 cm, leveses tál d: 23 cm m: 10 cm, 5 db mély- és 5 db lapos tányér, szószos tál, fűszertartó edényke, matricás, jelzett, kopásnyomokkal