11224. 387. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Meisseni porcelán reggeliző készlet, 1 db csésze + 1 db csészealj + 1 db kistányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, poháron kis sérüléssel, m: 7,5 cm, d: 15,5 cm, 15 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert