11259. 387. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 200 HUF
22
0 HUF
Porcelán fa betétes sótartó, jelzett, matricás, kopásokkal, alján lepattogzásokkal, 20,5x12,5x13 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert