11251. 387. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
Porcelán sószóró, ezüst(Ag) jelzett kupakkal, formaszám: 6925, kupak kissé horpadt, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 4 cm, d: 3,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras