11295. 387. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
8 000 HUF
0 HUF
XIX. sz. Angol fajansz kézmosó, vízöntő edény. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, hajszálrepedéssel. Jelzés nélkül 27x25x24 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert