Number of items: 245
2321877
11116
387
Other collectibles
Herendi virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9 cm
1 200 HUF
2321878
11117
387
Other collectibles
Herendi virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. 6,5 cm
1 200 HUF
2321872
11118
387
Other collectibles
Herendi porcelán szív alakú, virág mintás rózsás bonbonniere. kézzel festett, jelzett , apró lepattanás a rózsán 8,5x7,5 cm
3 000 HUF
2322310
11119
387
40000
Other collectibles
Zsolnay gyíkos kínáló, asztalközép. Eozin mázas, Jelzett, alján gyártási mázrepedéssel, egyébként hibátlan . 26x21 cm
40 000 HUF
2322339
11120
387
Other collectibles
Zsolnay lovacska, eozin mázas, jelzett (tervező Nádor Judit), talpán kis máz kopás, m:14 cm, h:16 cm
18 000 HUF
2322316
11121
387
Other collectibles
Zsolnay áttört, figurális kínáló tál. Eozin mázas, Jelzett, hibátlan. d:21 cm
20 000 HUF
2322675
11122
387
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas art deco váza, jelzett, hibátlan m: 21 cm
8 000 HUF
2322676
11123
387
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, hibátlan m: 9,5 cm
6 000 HUF
2322632
11124
387
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas porcelán kínáló tál levél díszítéssel. Jelzett, hibátlan. d: 18 cm
8 000 HUF
2320192
11125
387
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas kislány tyúkkal, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedéssel 8,5×11 cm
3 000 HUF
2322306
11126
387
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas száraz virág váza figurális relieffel. Jelzett, hibátlan. d:13 cm, m: 9 cm
10 000 HUF
2322333
11127
387
Other collectibles
Zsolnay fodros szélű váza, eozin mázas, jelzett, hibátlan, d:14 cm, m:8 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m