Number of items: 245
2321881
11140
387
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11x7,5 cm
1 000 HUF
2318487
11141
387
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x11 cm
4 000 HUF
2318491
11142
387
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 12 cm
3 000 HUF
2318524
11143
387
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12,5 cm
2 000 HUF
2318863
11144
387
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15 cm
4 000 HUF
2315868
11145
387
22000
Other collectibles
Zsolnay süteményes készlet, mitológiai mintával, matricás, jelzett, kopásokkal, összesen 7 db, d: 15 cm, 25 cm
22 000 HUF
2316715
11146
387
Other collectibles
Zsolnay art deco figura (Meditáció). Ökörvér mázzal. Tervezte: Török János. Jelzett, apró kopásokkal. 15 cm
10 000 HUF
2299258
11147
387
14000
Other collectibles
Zsolnay porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
14 000 HUF
2245452
11148
387
Other collectibles
Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, sapkája ragasztott 15×13,5 cm
2 600 HUF
2243854
11149
387
46000
Other collectibles
Zsolnay tanácsköztársasági vörös katona. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 41 cm
46 000 HUF
2321866
11150
387
Other collectibles
Zsolnay porcelán fiú pöttyös labdával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 c
3 000 HUF
2315449
11152
387
Other collectibles
Zsolnay porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m