Glass-objects
Number of items: 97
2261338
11315
387
Glass-objects
Other collectibles
4 000 HUF
2306649
11316
387
Glass-objects
Other collectibles
Színes régi üvegnehezék réz talpon, m: 15,5 cm
6 000 HUF
2306746
11317
387
Glass-objects
Other collectibles
Opaline Florence olasz üveg kancsó, matricával jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 25 cm
6 000 HUF
2277670
11318
387
Glass-objects
Other collectibles
Christian Lacroix jelzéssel zöld üveg pohár, hámozott, kopásnyomokkal, m: 11 cm
5 000 HUF
2285895
11319
387
15000
Glass-objects
Other collectibles
XIX. sz. Dísz kehely, váza. Aranyozott mitológiai jelenettel. Formába öntött, kézzel festett, kopásokkal. m: 19,5 cm
15 000 HUF
2192631
11320
387
11000
Glass-objects
Other collectibles
Antik "szemes" pohár. Kézzel festett, kopásokkal. 10,5 cm / Antique glass "with eyes", hand painted, slightly worn. 10,5 cm
11 000 HUF
2192567
11321
387
11000
Glass-objects
Other collectibles
Antik üveg pohár, Kézzel festett, színezett, vésett. Hibátlan. m: 12 cm / Antique hand painted glass
11 000 HUF
2192636
11322
387
11000
Glass-objects
Other collectibles
Antik emlék pohár. Több rétegű, hámozott, kézzel festett, kopásokkal. 11 cm / Antiue commemorative glass. Hand painted, slightly worn. 11 cm
11 000 HUF
2318290
11323
387
Glass-objects
Other collectibles
Kosta Boda svéd üveg jegesmedve, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm
6 000 HUF
2318219
11324
387
Glass-objects
Other collectibles
Orrefors jelzéssel kék üveg váza, kopásnyomokkal, m: 18,5 cm
12 000 HUF
2318204
11325
387
Glass-objects
Other collectibles
Daum Nany jelzéssel üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
10 000 HUF
2317779
11326
387
22000
Glass-objects
Other collectibles
Barovier&Toso jelzéssel buborékos üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm
22 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m