Glass-objects
Number of items: 97
2316641
11363
387
Glass-objects
Other collectibles
Lausitzer Glass ólomkristály kompótos tál és 6 db kompótos csésze, metszett, matricával jelzett, a tálon kis karcolással, 19,5x7 cm, 11x5 cmx6
5 000 HUF
2317377
11364
387
Glass-objects
Other collectibles
5 db vegyes üveg, m: 6,5 cm-től 11,5 cm-ig
1 200 HUF
2317172
11365
387
Glass-objects
Other collectibles
Moser jellegű sárga üvegváza, lepattanásokkal, m: 25 cm, d: 16 cm
3 000 HUF
2317179
11366
387
Glass-objects
Other collectibles
Bordó színű üveg kínáló, fújt, apró kopásokkal, m: 14,5 cm, d: 24 cm
3 000 HUF
2322375
11367
387
Glass-objects
Other collectibles
7 db különböző mini parfümös üveg, néhányon kopott címkével (Nina Ricci Paris, Kölnisch Wasser)
1 600 HUF
2322361
11368
387
Glass-objects
Other collectibles
2 db gyógyszertári üveg csepegtető, h: 12,5 és 14,5 cm
2 000 HUF
2322318
11369
387
Glass-objects
Other collectibles
Ladislav Urban iparművész üveg váza, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 12,5 cm, 8x19 cm
5 000 HUF
2322311
11370
387
Glass-objects
Other collectibles
Kék üveg váza, kézzel festett, kopásnyomokkal, egészen apró csorbákkal, m: 13 cm, d: 9,5 cm
1 600 HUF
2322459
11371
387
Glass-objects
Other collectibles
Üveg boros készlet (cseh?), kézzel festett, 1 db kiöntő és 6 db talpas pohár, apró kopásnyomokkal, kiöntő: m: 31 cm, pohár m. 15 cm
2 600 HUF
2316999
11372
387
Glass-objects
Other collectibles
Üveg váza. Anyagában színezett, formába öntött, hibátlan. 25 cm
3 000 HUF
2323961
11373
387
Glass-objects
Other collectibles
Üveg vajtartó fedéllel, d: 15 cm, h: 11 cm
1 000 HUF
2321292
11374
387
Glass-objects
Other collectibles
Kék üveg bonbonier, csorbával, d: 10,5 cm, m: 5,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m