21705. 387. Closed Online auction Slovakia
1 600 HUF
0 HUF
1917 Pozsony, Pressburg, Bratislava; Duna-parti sétány, vár. Vasúti Levelezőlapárusítás 26. sz. - 1915. / Donau-Corso / promenade, castle (kopott sarkak / worn corners)
T3
Photo of the item taken by : ra