3 000 HUF
2 db régi fa teniszütő: Dunlop Britannic, Lopos Gyula sportüzlete, Bp., Váci ucca feliratú szorítóban, h: 69 cm és Futabaya Challenger, Delta plakett ellátott szorítóban, h: 69 cm. Mindkét ütő kopott és sérült