12047. 388. Closed Online auction Flea Market
3 000 HUF
0 HUF
Vegyes külföldi kerékpár embléma tétel, 3 db, közte Hebes embléma, kopottak, közte 2 sérülttel, 6x3 cm és 5x3 cm közötti méretben
Photo of the item taken by : karap_norbert