12049. 388. Closed Online auction Flea Market
3 000 HUF
14
0 HUF
Vegyes külföldi kerékpár embléma tétel, 3 db, közte SHB, Beján, Original Blücher embléma, kopottak, közte 1 sérülttel, 8x4 cm és 6x3 cm közötti méretben
Photo of the item taken by : karap_norbert