S. Nagy Katalin: Ország Lili. Arthis-sorozat 1. Bp.,1993, Arthis, 160 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban. Ország Lili életmű katalógus. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Intézményi bélyegzővel. Ritka!
Graesse, Dr. J. G. Th., Jaennicke, F.: Führer für Sammler von Porzellan und Fayence, Steinzeug, Steingut usw. Berlin, 1915, Richard Carl Schmidt & Co. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötésben, kis kopásokkal. Benne jelzésekkel.
Pusztai László: Öntöttvasművesség Magyarországon. Bp., 1998, Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Az író, Pusztai László által dedikált példány.
Keserü Ilona: Közelítés, gubanc, áramlás. Oknyomozás Ilona Keserü Ilona munkásságában. /Ilona Keserü: Approach, tangle, stream. An Investigation of Causes and Effects in Ilona Keserü Ilona's Oevre. Bp., 2004, Ludwig Múzeum. Magyar és angol nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Magyar Művészet. Hungary Art. Kiállítási katalógus: Kínai Szépművészeti Múzeum / National Art Museum of China. 2011. 06. 14. - 07. 04. Szerk.: Sárba Katalin, Bp.,2011., Forrás Galéria. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Benne neves magyar művészekkel, közte Fehér László, Kő Pál, Jankovics Marcell, Makovecz Imre és mások. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. "Ez a kat...
Marácz István (1958-): Meztelen fények. Akt album. Fotókönyv. 105 művészi akt fotót tartalmaz. Bp.,2005, Szerzői kiadás,(EPC-ny., Budaörs.),[128 p.] Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában, szép állapotban. Marácz István a nyolvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a M...
Neugebauer, Rudolf - Orendi, Julius: Handbuch der Orientalischen Teppichkunde. Német nyelven. Lipcse, 1909, Verlag von Karl W. Hiersemann. Egészvászon kötésben, kis kopásokkal.
Nagybánya. Nagybányai festészet a neósok fellépésétől 1944-ig. Szerk.: Jurecskó László, Kishonthy Zsolt. Miskolc, 1992., MissonArt Galéria. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált, többek közt Boromisza Tibor, Tihanyi Lajos, Ziffer Sándor, Patkó Károly, Czigány Dezső műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés.