1 000 HUF
Prado. XIV-XVIII. századi festmények. Összeáll.: Jahn, Johannes. Bp., 1974, Corvina. Második kiadás. 100 színes képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopottas, szakadt papír védőborító de egyébként jó állapotban.