1 400 HUF
Vegyes Leonardo de Vinci könyvtétel, 2 db. L. Riedel Lóránt: Leonardo gépezetei. Bp, 1990, Műszaki Könyvkiadó. Kopott, kartonált papírkötésben. + Kenneth Clark: Leonardo de Vinci. Bp, 1982, Corvina. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.