Biró Lajos: A szerelem születése Fiora Margit rajzaival (Bp.) 1920 körül. Pantheon. 125 l. 1 sztl. lev. A lapszámozáson belül számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói egészvászon kötésben.
Gerd Lindner (szerk.): Tibor Csernus. Zwischen Mythos und Realität. Bad Frankenhausen, 2005, Panorama Museum. 111p. Színes képekkel, Csernus Tibor műveivel gazdagon illusztrált német nyelvű kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
Ludwig Schnorr von Carolsfeld: Porzellan der europäischen Fabriken des 18. Jahrhunderts. Bibliothek für Kunst- und Antiquitätensammler 3. Berlin, 1922, Richard Carl Schmidt & Co. Negyedik kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
Szőttesek tegnap és ma. A Hevesen, 1993. augusztus 11-14-én tartott konferencia előadásai. Heves, 1994, Hevesi Népművészeti és Háziipari Szövetkezet. Szerk.: Flórián Mária. Magyar, német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Platthy György, Dr. Rónai Béla: Népművészet. Tanárképző Főiskolai Tankönyvek. Bp., 1978, Tankönyvképző. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, borító kicsit meghajolt de egyébként jó állapotban.
Tisztelet a mesternek. Születésnapi levelek Barcsay Jenőhöz. Szerk.: Bihari József. Szentendre, 1987, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Pest Megyei Művelődési Központ és Könyvtár. Kiadói aranyozott bársony-kötés. Számozott (350./1000) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.