Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp, é.n., Pesti Napló. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Kiállítási katalógus. Bp.,(2014), Magyar Nemzeti Galéria. 347 p. Gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
Végvári Lajos: Munkácsy Mihály élete és művei. Bp., 1958, Akadémia Kiadói. 542 fekete és 3 színes képpel. Életműkatalógus. Kiadói egészvászon kötés, sérült és hiányos papír védőborítóval.
Bakó Zsuzsanna-Sz. Kürti Katalin-Ónody Katalin: Munkácsy. Debrecen,é.n.,TKK. Magyar, német és angol nyelven. Gazdag színes képanyaggal és régi fekete-fehér Munkácsyt ábrázoló fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.Szép állapotban.
Prado. XIV-XVIII. századi festmények. Összeáll.: Jahn, Johannes. Bp., 1974, Corvina. Második kiadás. 100 színes képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopottas, szakadt papír védőborító de egyébként jó állapotban.
Fiatal Iparművészek Stúdiója vegyes könyvtétel, 3 db. Bp, 1993, 1994, 1997, Fiatal Iparművészek Stúdiója Egyesület kiadása. Papírkötésben, jó állapotban.