https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 187
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2325090
16678
388
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Kállay István, Pusztai László, Stipta István: Bírósági épületek Magyarországon. Bp., 1993, HG & Társa. Bernáth Alex fotóival illusztrált. Dr. Balsai István előszavával. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
2293506
16679
388
0
1600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben.
Starting price:
1 600 HUF
2325950
16680
388
0
1400
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. 2000. Anno. Gazdagon illusztrált fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
1 400 HUF
2176720
16681
388
0
6000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Desmond Morris: A csupasz nő. Tanulmány a női testről. Eifert János fotóival. Ajándékozói bejegyzéssel. Bp, 2007, Dialóg Campus Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóban, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2253702
16683
388
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Egry József arcképe. Egry József írásai. Írások Egry Józsefről. Vál. és szerk.: Fodor András. A képeket vál. és a jegyzeteket összeáll.: Szabó Júlia. Bp., 1980, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott nyl-kötés. Számozott (0194./1200) példány.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2231397
16684
388
0
3000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Dr. Körmendi Anna - Csák Ferenc (szerk.): A Jövő Csillagai. Bp., 1999, Körmendi Galéria. Kiadói kartonált papírkötés. Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014) festőművész ajándékozási soraival, aláírásával.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2176527
16685
388
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Gajdó-Korniss-Szegő: Színházkutatás - Nagymező utca 22-24. Bp, 1998, Thália Színház. Kiadói papírkötésben, szép állapotban, számozott példány: 74
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2193420
16686
388
0
4000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Gábor Bachman: The Architecture of Nothing - L'Architettura del Niente. Bp., 1996, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2331375
16687
388
0
3000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Aus Albrecht Dürers Kupferstichen. Berlin, Fischer & Franke metszet reprodukciók 22 t zsinórfűzött papírkötésben 26x30 cm
Starting price:
3 000 HUF
2325227
16688
388
0
3600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Halász Csilla, Ludmann Mihály, Viczián Zsófia: Lechner összes, 12 település, 36 épület. Bp., 2017, Látóhatár. 327p. Nagyon gazdagon illusztrált, Lechner Ödön épületeiről készült fotókkal, korabeli újságcikkekkel, képeslapokkal, tervekkel stb.. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Starting price:
3 600 HUF
2325433
16689
388
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Gellér Katalin, Keserű Katalin: A Gödöllői Művésztelep. Bp., 1987., Corvina. A címlapon: Nagy Sándor: Nővérek. Kiadói egészvászon-kötésben, intézményi bélyeggel. Fekete-fehér fotókkal illusztrált.
Starting price:
1 000 HUF
2328569
16690
388
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Lázár Béla gyűjteménye. A Janus Pannonius Múzeum művészeti kiadványai 22. Pécs, é.n. (1974-75), Pécsi Szikra Nyomda. Kiállítási katalógus, többek közt Rippl-Rónai József, Scheiber Hugó, Fényes Adolf, Orbán Dezső, Paizs Goebel Jenő stb. műveinek fekete-fehér reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment