15099.
388. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Magyarország felfedezése. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon kötésben, kopottas, gyűrött papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.