15072.
388. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Sven Hedin: Az északi sarktól a déli sarkig. Második és harmadik rész. Átdolgozta: Mikes Lajos. Bp.,1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. 59 műemléklelettel. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott állapotban.