15073.
388. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Zolna László: Ünnep és hétköznap a középkori Budán. Bp., 1975, Gondolat. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító, kopottas állapotban.