10000. 388. Closed Online auction Paintings and graphics
2 200 HUF
0 HUF
Ádámffy László (1902-?), kétoldalas mű: Építkezés és Táj. Akvarell, papír, jelzett és datált (Ádámffy 1934), 24,5×20 cm
Photo of the item taken by : sza