10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Járossy Gyula (1886-1958): Hegyvidéki táj, 1949 (Erdély?). Akvarell, papír, jelzett. Kissé sérült üvegezett fa keretben, 49×33,5 cm