10080. 388. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Joachim József (1897-1954): Női arckép, 1944. Pasztell, papír, falemezre kasírozva, üveg mögött. Jelzett. Kétoldalas mű, hátoldalán: Virágzó fák. Olaj, falemez, jelzés nélkül. 34×24 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert