10111. 388. Closed Online auction Paintings and graphics
15 000 HUF
17
0 HUF
Lóránt János Demeter (1938): Bolgár parasztok. Akvarell, papÃr, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Ãœvegezett fa keretben, 21x38 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf