10118. 388. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Markella Ignác (?-): Tóparti táj. Olaj, farost, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 42×60,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf