10134. 388. Closed Online auction Paintings and graphics
16 000 HUF
0 HUF
Nagy Dániel Ferenc (1888-1964): A régi lóversenytér a földtani múzeummal, 1924 (a későbbi Népstadion helyszíne). Olaj, falemez, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Fa keretben, 24×34 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf