10209. 388. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Würtz Ádám (1927-1994), Mészöly Géza után. Balatoni halásztanya. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fa keretben. 24×38,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf