11198. 388. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
18 000 HUF
0 HUF
Hollóházi porcelán dísztál Faragó Miklós (1947- ) álta l tervezett: A négy évszak - Ősz dekorral. Limitált szériás Kézzel sorszámozott 1002/1999 levonóképes, aranyozott, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert