13022.
389. Closed Online auction
Maps
3 000 HUF
cca 1888 Albert van Kampen: Orbis Terrarum Antiquus in scholarum usum descriptus. Gotha, 1888, Justus Perthes, 2 p.+16 t. Kiadói kopott félvászon-kötés, laza kötéssel, kijáró lapokkal, 21,5x26 cm, teljes: 25,5x29,5 cm