12914. 389. Closed Online auction Militaria
5 000 HUF
0 HUF
cca 1916-18 össz. 2 db ferrotípia, I. világháborús magyar katonaporté, egyik csoportkép három katonával, másik egy Károly csapatkereszt kitüntetést viselő katonáról, felületi kopásokkal, 6x4,5 cm
Photo of the item taken by : ra