1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes könyv tétel: 4db: Szabó Júlia: Henri Rousseau. A művészet kiskönyvtára 11. Bp., 1967, Corvina.Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés kopott állapotban.;Dávid Katalin: Chagall. A művészet kiskönyvtára 6. Bp., 1976, Corvina.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés kopottas állapotban.; Haulisch Lenke: Paizs Goebel. A művészet kiskönyvtára 30. Bp.,1968, Corvina.Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés kopottas állapotban.; Martirosz Szárján: Életemből . Bp., 1980, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés szép állapotban. Kiadói szakadozott papír védőborítóban.