Bényi László - Paál. Paál László (1846-1879). Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés , kiadói, egy helyen szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
Renoir művészete impresszionista korszakában. 1869-1883. A festő írásaival és Elda Fezzi kritikai és filológiai jegyzeteivel. Szepesi Anna fordítása. Békéscsaba, 1986, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Ötödik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. A borító néhány helyen foltos, de egyébként jó állapotban.
Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A Velencéről szóló fejezetekkel kiegészítette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1977., Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói, kissé foltos és szakadozott papír védőborítóban.
Nigel Hawkes: A világ építészete. Az építészet világa. Az ókortól a XXI. századig. Bp.,1990, Gulliver-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés, sérült papír védőborítóval.
Mia Cinotti: Madrid: Prado. A világ nagy múzeumai. Zsámboki Zoltán és Faragó Éva fordítása. Békéscsaba, 1990, Corvina.Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Egészvászon-kötésben, a lapszéleken néhány helyen szakadt, papír védőborítóban. Egyébként jó állapotban.
The graphic work of M. C. Escher. Introduced and explained by the artist. New York, 1971, Ballantine Books. Holland nyelvről fordította John E. Brigham. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé foltos állapotban. Angol nyelven. / Translated from Dutch by John E. Brigham. Richly illustrated with black and white and colorful pictures. On paperback, in a slightly s...