Szeged könyv tétel, 2 db: 17. Szegedi ünnepi hetek 1975. Fekete-fehér képekkel illusztrált terjedelmes műsorfüzet. Kiadói papírkötés, alján kissé sérült gerinccel. + Horváth Mihály (szerk.):Szegedi Szabadtéri Játékok. Készült 1973-ban, a Szegedi Szabadtéri Játékok 15. évfordulójára, 1500 példányban. 36 p.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott vászonkötés.
10 db művészeti könyv, album, nagyon jó állapotban. El Kazovszkíj, Gedő Ilka, Passuth Krisztina, Swierkiwicz, Vallomások a vonalról, Pintér Szonja, Tóth Menyhért, stb.
Pogány Ö Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp.,én.,Officina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Martyn Ferenc (1899-1986): Petőfi olvasása közben. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói szakadt és foltos papírmappában, 20 db illusztrációval. Megjelent 5000 példányban.
Póczy-Szelényi: Magyarok ezer esztendeje Rómában. H. Vladár Ágnes dedikálásával. Veszprém, 2000. Magyar képek. Az első oldalon folt. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval