17119.
389. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 600 HUF
Entz Ferenc: Válogatott fejezetek dr. Entz Ferenc Kertészeti füzetek c. művébÅ‘l. Geday Gusztáv utószavával. Bp., 1978., MÉM Információs Központ, 8+216+6 p. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kopott borÃtóval, tollas aláhúzásokkal.