17112.
389. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
Jávorka Sándor-Árokszállásy Zoltán-Bánhegyi József-Boros Ádám-Hortobágyi Tibor-Sztala Ödön: Növényhatározó. Szerk.: Hortobágyi Tibor. Bp., 1955, Tankönyvkiadó, 707 p. Második kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, laza fűzéssel.