17109.
389. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 800 HUF
Komáry Erzsébet: A polgári háztartás szakácskönyve kezdő főzőnőknek. Bp.,én.,(Nagy Sándor-ny.), 144 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés, sérült gerinccel.