17146. 389. Closed Online auction Books: Hunting
8 000 HUF
11
0 HUF
Vadászati útmutató (A Magyar Vadászat és a Vadgazdaság Évkönyve) az 1926-1927. évre, V. évfolyam, kiadói egészvászon kötés, kevés kopással, Ajándékozási vagy dedikálási sorokkal
Photo of the item taken by : nagy_andras